0

Grę Minecraft zna każdy, a przynajmniej większość. Będąc szczerym, nie rozumiem co fajnego jest w tej grze. Ale na pewno są tu osoby, które lubią ten tytuł. Już niedługo będziecie mieli możliwość zagrać w nową grę z tej serii i to na smartfonie. Jednak nie jest to zwyczajna produkcja, chociaż nie jest też oryginalna.

Minecraft przenika do naszego świata

Produkcja nie będzie taka jak pozostałe gry z serii. Będziemy mogli budować, zabijać krowy i inne. Ogólnie będziemy mogli robić to samo co w zwykłym Minecrafcie z jedną ważną różnicą – w trybie rozszerzonej rzeczywistości (AR). Będzie to połączenie Minecrafta znanego z komputerów, smartfonów, konsol i wszystkiego, na co tylko gra wyszła z innym popularnym tytułem z jeszcze bardziej znanego uniwersum. Mowa tutaj oczywiście o Pokemon Go.

Kiedy premiera?

Na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter pojawił się post, który zdradza, kiedy będzie można zagrać w grę.

Z postu jasno wynika, że start gry przewidziany jest na październik. Nie podano jednak dokładnej daty. Nie jest to też pełna gra, tylko wczesny dostęp. Jeśli chcecie wiedzieć, gdy gra już ruszy, to możecie się zapisać do wczesnego dostępu na Androida tutaj. Czekacie na tę grę? Czego po niej oczekujecie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: talkandroid.com, Twitter

ZTE wraca do Polski

Wcześniejszy wpis

Apple po raz kolejny łata iOS i iPadOS

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy