0

Marki Call of Duty nie trzeba chyba nikomu przedstawiać obok Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie. Od dobrych kilkunastu lat co roku pojawiają się nowe produkcje z tej serii szczególnie na duże konsole i komputery osobiste. W ostatnim czasie trochę zostały zaniedbane mobilne platformy, ale już mogę powiedzieć, że dostaliśmy grę, która nadrobi wszelkie zaległości. Chodzi tutaj oczywiście o Call of Duty: Mobile, które właśnie dzisiaj zadebiutowało w sklepach Google Play jak i Apple App Store. Dodam już na początku, że produkcja na obu platformach jest dostępna zupełnie za darmo.

Miałem okazję zainstalować już na swoim smartfonie finalną wersję Call of Duty: Mobile i powiem szczerze, że gra z całą pewnością będzie świetną rozrywką dla fanów strzelanek. Niezwykle dynamiczne potyczki, często na dosyć dobrze znanych mapach z dużych odsłon CoD. To jest kwintesencja właśnie tej serii gier. Produkcja robi niemałe wrażenie jeśli chodzi o oprawę graficzną. Do naszej dyspozycji oddano sumarycznie kilka trybów gry. Począwszy od standardowego Team Deathmatch, Search and Destroy czy Frontline. Od siódmego poziomu odblokowany jest dodatkowo tryb Battle Royale.  Masa rzeczy do odblokowania, różne bronie i perki, to wszystko sprawia, że Ci z Was którzy mieli jakąkolwiek styczność z dużymi odsłonami Call of Duty z całą pewnością odnajdą się od razu.

Grę  możecie pobrać za darmo z Google Play jak i Apple App Store. Dajcie znać w komentarzach jak Wam podoba się ta mobilna odsłona CoDa.

Źródło: informacja prasowa

Apple po raz kolejny łata iOS i iPadOS

Wcześniejszy wpis

EMUI 10 trafi na 33 smartfony do końca roku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy