0

Odkąd pojawiła się nowa wersja systemu sygnowanego nadgryzionym jabłuszkiem, w niespełna miesiąc otrzymaliśmy już kilka poprawek. Zaczynaliśmy przecież z numerem 13, później pojawił się update 13.1. W ubiegłym tygodniu mniejsza poprawka 13.1.1, a dzisiaj zadebiutowała kolejna wersja 13.1.2. Z jednej strony trzeba pochwalić ludzi od giganta z Cupertino za tak szybkie aktualizacje, natomiast z drugiej strony ilość problemów z najnowszą wersją systemu jest całkiem spora. Trzeba wziąć też pod uwagę jeden fakt, iOS 13 czy iPadOS przeszedł wcześniej beta testy, więc większość najpoważniejszych problemów powinno zostać naprawionych zanim zostanie wydana stabilna wersja. Tutaj niestety tak się nie stało.

Zaglądając do listy zmian jakie wprowadza najnowsza łatka można łatwo stwierdzić, że dotyczy ona przede wszystkim wcześniej wykrytych błędów. Na changelogu mamy informacje o naprawie błędów związanych z aparatem, Bluetooth czy latarką. Zmiany są kosmetyczne, ale warto i tak tę aktualizację zainstalować na swoich iPhone ze względu właśnie na mniejszą ilość błędów. Choć najpewniej za kilka dni sami użytkownicy będą zgłaszać kolejne przez co wydanie zostanie kolejny update. W przypadku iPadOS lista zmian jest nieco krótsza tutaj przede wszystkim zlikwidowano problem z tworzeniem skrótów na HomePodzie i przy iCloud nieznikający pasek postępu wykonywania backupu.

Przed przystąpieniem do aktualizacji warto przygotować kopię zapasową wszystkich prywatnych danych, być podłączonym do Wi-Fi, a także mieć w pełni naładowany telefon. Sama aktualizacja powinna przejść szybko, natomiast warto dla bezpieczeństwa być przygotowanym na nieco dłuższy proces. Dajcie znać jak u Was sprawuje się iOS 13.1.2. Błędy zniknęły? Pojawiły się może jakieś nowe?

Źródło: phonearena.com

Minecraft Earth już niedługo

Wcześniejszy wpis

Call of Duty: Mobile debiutuje na Androidzie i iOS

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS