0

Powiem szczerze, że aktualnie coraz większe mam problemy z portfolio japońskiego producenta. Do tej pory Sony wydawało średnio dwa, czasem trzy flagowce w roku, a ich oznaczenia nie były jednoznacznie. W tym roku japoński producent je uprościł dzięki czemu zyskaliśmy Sony Xperię 1 oraz Sony Xperię 5, a także nieco tańszą linię Xperię 10. Jednak mimo wszystko ciężko jest się odnaleźć i zupełnie bez problemów wskazać, który z modeli jest flagowcem, a który średniakiem. Wygląda na to, że kolejne smartfony od japońskiego producenta nie ułatwią sprawy w tym zakresie.

Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedalekiej przyszłości poznamy następcę Xperii 1 z najnowszym jeszcze nieujawnionym oficjalnie procesorem od Qualcomma czyli Snapdragonem 865.

Xperia 2 to urządzenie, które jak na razie owiane jest tajemnicą, prócz tego, że powstaje i będzie miał Snapdragona 865 nie wiemy nic więcej. Producent najpewniej pokaże oficjalnie urządzenie w okolicach targów Mobile World Congress w Barcelonie czyli na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Do tego momentu będziemy musieli się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze stajni japońskiego producenta. Co chcemy by poprawiono w stosunku do poprzedniczki przy Xperii 2? Wiele elementów, ale osobiście chciałbym by Sony wróciło do pierwszej ligi jeśli chodzi o aparaty fotograficzne w swoich telefonach. Tutaj zaczynają mocno odstawać od konkurencji, a przecież dobre kilka lat temu to właśnie Sony wyznaczało trendy w tym zakresie.

Czego oczekujecie od następcy Sony Xperia 1? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Logo iPhone’a wkrótce jako dioda powiadomień

Wcześniejszy wpis

Xiaomi przygotowuje smartwatch z Google Wear OS na pokładzie?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android