0

Producenci sprzętu mobilnego coś nie mają jak na razie szczęścia w związku z premierami swoich składanych telefonów. Samsung jako pierwszy zaprezentował na szeroką skalę Galaxy Fold, który początkowo miał zadebiutować na sklepowych półkach na przełomie kwietnia i maja. Jednak pierwsze egzemplarze, które trafiły do redakcji miały niezwykle szybko łamiący się wyświetlacz. Dlatego też premierę odłożono na końcówkę września bieżącego roku. W przypadku drugiego telefon od Huawei tutaj również prezentacja odbyła się na początku roku, a telefon do tej pory nie pojawił się na sklepowych półkach. Do tego wyścigu zbrojeń chce dołączyć Motorola, która w niedalekiej przyszłości ma pokazać swoją wersję składanego smartfona.

O tym, że Motorola szykuje swoją odpowiedź na Galaxy Fold słyszeliśmy już jakiś czas temu, jednak wówczas mówiono o dacie premiery na przełomie lata, a jesieni. Okres ten minął, a żadnych konkretnych informacji nie dostaliśmy. Jednak plotki wskazują, że premiera urządzenia została przełożona na nieco odleglejszy termin czyli przełom listopada i grudnia tego roku.

W przeciwieństwie do pozostałych zaprezentowanych już smartfonów z elastycznymi wyświetlaczami Motorola Razr, będzie miała najpewniej bebeszki z mocnej średniej półki. Według przeciekowych informacji sercem urządzenia będzie Snapdragon 710, do tego dojdzie w zależności od wersji 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także ekran o przekątnej 6,2 cala. Złożenie wyświetlacza będzie przebiegało w pionie. Pozostała część specyfikacji jak na razie pozostaje tajemnicą, ale całość wygląda ciekawie. Jak w praktyce telefon będzie się sprawował przekonamy się wówczas gdy trafi na sklepowe półki.

Czy możemy liczyć na premierę urządzenia w Europie i w Polsce? Wcześniej takiej doniesienia się pojawiały, choć tutaj podchodziłbym do nich z dużą rezerwą. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje związane z Motorolą Razr.

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Mi 9T – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei w ciągu 3 godzin sprzedał milion sztuk Mate 30 i Mate 30 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android