0

Chiński producent w ostatnim czasie naprawdę rozpędził lokomotywę związaną z prezentacjami nowych urządzeń do granic możliwości. Kilka dni temu mieliśmy okazję poznać zupełnie nowy i innowacyjny smartfon Xiaomi Mi Mix Alpha czy odświeżoną wersję Xiaomi Mi 9, kilkanaście dni wcześniej pojawił się Redmi Note 8 Pro i jego podstawowy model, a teraz dostajemy pierwsze informacje o kolejnym smartfonie. Jednym słowem dzieje się.

Czym w takim razie będzie się różnił Redmi Note 8T od modeli Note 8 czy Note 8 Pro? Przede wszystkim procesorem. Tym razem chiński producent ma zamiar postawić na odświeżoną wersję sprawdzonego układu Snapdragon 730G, który stworzony jest z myślą o graczach. Dzięki czemu zyskamy lepszą wydajność o około 15% w porównaniu do podstawowego modelu, a trzeba wziąć pod uwagę, że już Snapdragon 730 to wydajna bestia. Często jest uważany za taki Snapdragon 855 w wersji Lite i tak właściwie bardzo nie mylą się z prawdą. Oczywiście jak na razie powyższe rewelacje opierane są na informacjach od jednego człowieka, więc musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia. Powiem szczerze, że na pierwszy rzut oka całość naprawdę się klei i Redmi Note 8T mógłby być ciekawą propozycją dla bardziej wymagającego użytkownika. Z drugiej strony większość pozostałych podzespołów w tym aparat czy pojemność baterii raczej nie ulegną zmianom w porównaniu do chociażby Redmi Note 8 czy Redmi Note 8 Pro.

Jak na razie nie pozostaje na nic innego jak czekać na kolejne przeciekowe informacje o Redmi Note 8T. Jak Wam się podoba kolejna wersja popularnego modelu od chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Dark Mode zawitał w aplikacji Instagrama!

Wcześniejszy wpis

Czyżby iPhone 12 bez notcha?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android