Nowe szczegóły dotyczące Pixel 4

Gigant technologiczny Google zorganizuje 15 października swoje następne wydarzenie „Made by Google” z pokazami technologii i świetnym programem. Z tej okazji oficjalnie zaprezentowane zostaną nowe Pixel 4 i Pixel 4 XL. Obecnie przewijają się plotki o ich projekcie i możliwościach. Na początku miesiąca obejrzeliśmy bardzo krótkie wideo z Pixela 4. Nextrift twierdzi, że jest właścicielem przedprodukcyjnej kopii Pixel 4 XL i opublikował dodatkowe zdjęcia oraz szczegółowe informacje na temat urządzenia.

Przedstawione urządzenie to model Clearly White (dwie pozostałe opcje to Just Black i Oh so Orange). Na zdjęciach opublikowanych przez Nextrift możemy zobaczyć duży kwadratowy moduł aparatu z tyłu. Oczekuje się radykalnej zmiany w zakresie konstrukcji tylnej w porównaniu do Pixel 3 XL wydanego w ubiegłym roku.

Kolejną zauważalną zmianą jest brak skanera linii papilarnych. Nowy proces odblokowywania twarzy opiera się na skanowaniu twarzy znanym z produktów Apple. Smarfon będzie miał możliwość łączenia się z aplikacjami w celu weryfikacji tożsamości właściciela telefonu do płatności mobilnych.

Przypomnijmy, że urządzenie ma 6,23-calowy ekran AMOLED przy 90 Hz z funkcją o nazwie Smooth Display. Pixel 4 XL jest wyposażony w topowe podzespoły, czyli Snapdragon 855 z 6 GB pamięci. Ze 128 GB pamięci, głównym aparatem 12,2 MP i baterią o pojemności 3700 mAh. Należy uważać aby nie mylić procesora z 855+ , który jest mocniejszy, ale nie został wybrany.

Źródło: „gizchina.com”