0

Na pewno słyszeliście o hydrauliku od Nintendo. Mario, bo tak na imię ma hydraulik, dzisiaj będzie w nieco innej roli niż zazwyczaj. Gra znana z konsol tego konsolowego giganta wraca w nowej odsłonie tym razem na smartfony.Mario Kart Tour  nareszcie dostępne!

Zazwyczaj w grach z serii Mario chodzimy i ratujemy księżniczkę Peach z rąk Bowsera. Tym razem wsiądziemy za kółko pojazdów sterowanych przez postacie znane z serii Mario Kart. Gra, na którą czekałem z niecierpliwością jest już dostępna w wersji na Androida i iOS. Pokładam w niej spore nadzieje, ale na opisanie wrażeń przyjdzie jeszcze czas w recenzji.

Wymagania i dostępność

W przypadku Androida wymagany jest system w wersji 4.4 KitKat lub nowszy a sama gra waży 120 MB. W wersji na iOS wymagany jest minimalnie iOS 10.0, a do pobrania będzie 195,7 MB. Po uruchomieniu gra poprosi nas o zalogowanie się do konta Nintendo. Jeśli takiego nie posiadacie, to będziecie mogli je założyć przechodząc z poziomu aplikacji do przeglądarki internetowej. Trochę dziwny zabieg patrząc na to, że we wcześniejszych grach Nintendo na smartfony połączenie do ich konta było dobrowolne. W przypadku tej produkcji jest to obowiązkowe- bez tego nie przejdziemy dalej. Następnie po samouczku będziemy musieli pobrać dodatkowe pliki. Gra dostępna jest w Google Play i App Store za darmo z mikropłatnościami. Zachęcam do wypróbowania tego tytułu. Możecie podzielić się pierwszymi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: Android Central, Google Play, App Store

Konkurent Apple Arcade właśnie wystartował – Google Play Pass

Wcześniejszy wpis

Samsung wymieni ekran w Galaxy Fold za “jedyne” 149$

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android