Vivo V17 Pro oficjalnie zaprezentowany

Vivo V17 Pro

Chiński producent telefonów Vivo właśnie zaprezentował nowego V17 Pro na  wszystkich rynkach globalnych, z Indiami jako pierwszym przystankiem. Smartfon będzie miał wysuwaną, podwójną przednią kamerę 32MP. Ale to nie wszystko. poznajmy resztę specyfikacji!

Specyfikacja

Vivo V17 Pro będzie jednym z najbardziej zaawansowanych średnio-półkowych smartfonów na rynku. Będzie posiadał wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,44 cala i proporcjach 20: 9.Ponadto ma bardzo wąskie ramki boczne 1,75 mm z dolną ramą 3,8 mm. Dzięki tym liczbom V17 Pro osiąga stosunek ekranu do obudowy wynoszący 91,64%.

Pod eleganckim korpusem znajduje się dobry procesor Qualcomm Snapdragon 675 AIE. Wraz z maksymalnie 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Technologia przyspieszania Multi-Turbo pomaga wtedy aktywnie wspomóc system operacyjny i zapewnić użytkownikom znacznie lepszą wydajność gry.
Multi-Turbo ma funkcje AI Turbo, Center Turbo, Game Turbo, Net Turbo i Cooling Turbo. Wszystkie te znacznie zwiększają wydajność smarfona.

Aparat

Jeśli chodzi o fotografię , Vivo V17 Pro oferuje w sumie 6 obiektywów. Główną atrakcją jest konfiguracja dwóch kamer z przodu, o której wcześniej wspominaliśmy. Smartfon rzeczywiście jest wyposażony w główny aparat 32 MP i 8-megapikselowy szeroki kąt, dzięki czemu każdy szczegół w selfie zostanie uchwycony wyraźnie. Dodatkowo znajdziemy funkcję Night Selfie, która inteligentnie łączy wiele klatek, aby zoptymalizować jasność obrazu w nocy.

Przechodząc do tyłu mamy zamiast tego w sumie cztery czujniki. W tym główny czujnik Sony IMX586 48MP i aparat 13MP z teleobiektywem. Następnie mamy aparat 8 MP z ultraszerokokątnym obiektywem, który może być również używany do zdjęć makro. Wreszcie znajdujemy czujnik 2MP do rejestrowania danych głębokości.

Vivo V17 Pro jest wyposażony w dużą baterię o pojemności 4100 mAh z obsługą szybkiego ładowania 18 W. Telefon działa w systemie FunTouch OS 9.1 w oparciu o system Android 9 Pie.

Źródło: „gizchina.com”