0

Stało się, zastanawiałem się już od pewnego czasu, który to z producentów w bieżącym roku będzie pierwszy. Wyścig zbrojeń trwa od niepamiętnych niemalże czasów, jak to powiadają kto pierwszy ten lepszy. W przypadku ubiegłego roku OnePlus wraz z Sony zdecydowali byli liderami w szybkości aktualizacji swoich smartfonów do Androida Pie. W 2019 roku palmę pierwszeństwa zdecydowanie dzierży OnePlus, który wyprzedził wszystkich najważniejszych producentów sprzętu mobilnego.

Jakie zmiany przynosi ze sobą najnowsza wersja Androida 10? W przypadku OnePlus 7 oraz jego mocniejszego brata czyli OnePlus 7 Pro mamy do czynienia ze zmianą designu całej nakładki, więcej pełnoekranowych gestów czy zmiany w zakresie większej personalizacji samego telefonu. Lista zmian jest całkiem spora i warto jej się przyjrzeć nieco dłużej. Paczka do pobrania wszystkich plików waży swoje bowiem ponad 2 GB danych. Dlatego też przed wykonaniem aktualizacji warto zabezpieczyć i podłączyć się do Wi-Fi. Dla bezpieczeństwa najlepiej również skopiować z telefonu wszystkie prywatne dane z telefonu i przed przystąpieniem do aktualizacji mieć naładowany w niemal w 100% telefon.

Aktualizacja pojawia się na całym świecie stopniowo, więc należy się uzbroić w cierpliwość i czekacie na update, lub skorzystać z poradnika i wykonać aktualizację już dziś. Poradnik znajdziecie pod tym adresem. Dajcie znać czy łatka pojawiła się już na Waszych telefonach czy jednak skorzystaliście z naszego poradnika.

Źródło: gsmarena.com

Jak zaktualizować OnePlus 7/OnePlus 7 Pro do Androida 10?

Wcześniejszy wpis

Najbliższa aktualizacja dla serii Galaxy S10 przyniesie wiele ciekawych nowości

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android