0

Sezon dużych aktualizacji można powiedzieć został już otwarty. Co prawda palmę pierwszeństwa najpewniej będą dzierżyli producenci sprzętu mobilnego, którzy aktualizują swoje smartfony do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Bowiem na te update’y najbardziej czekają użytkownicy, ale z drugiej strony warto też wspomnieć o tych mniejszych aktualizacjach, które pojawiają się na nieco starszych smartfonach. W tym wypadku mowa o całej serii flagowców oznaczonych jako Galaxy S10, czyli Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 oraz największy z całej rodziny czyli Samsung Galaxy S10+. Na dniach pojawi się na tych smartfonach łatka, która co prawda jeszcze nie wprowadzi Androida 10, lecz mimo wszystko warto się nią zainteresować.

Wydawać by się mogło, że Koreańczycy powinni się przede wszystkim zająć łataniem ewentualnych błędów na Galaxy Note 10. Update’y pojawiają się na tych smartfonach, ale producent cały czas również dba o posiadaczy flagowców, które zostały zaprezentowane na początku bieżącego roku. To, że pojawiają się co miesiąc nowe pakiety zabezpieczeń cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że prócz łatek bezpieczeństwa mamy również sporo nowości. Update wrześniowo-październikowy przyniesie ze sobą przede wszystkim nowe tryby działania aparatu – Live focus, Live focus video, AR Doodle czy tryb nocny dla przedniej kamery.  Pozostałe nowości są równie ciekawe. Otrzymamy dynamiczny ekran blokady, DeX for PC, a także zwiększono wydajność edytora filmów.

Jak sami widzicie nie często się zdarza, że producenci dodają tyle nowości w swoim telefonie, a tutaj mamy je wszystkie ponad pół roku po debiucie smartfonów. Dodam na koniec, że paczka aktualizacyjna waży 1,2 GB i jak na razie update jest dostępny tylko w Niemczech i Szwajcarii. Myślę, że to kwestia maksymalnie kilku dni by ten pojawił się również w Polsce. Dajcie znać w komentarzach czy aktualizacja pojawiła się na Waszych telefonach i  jak się sprawuje w praktyce.

Źródło: pocketnow.com

OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro otrzymują aktualizację do Androida 10

Wcześniejszy wpis

Kolejne smartfony otrzymują Androida 10!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android