0

Moda na różnego rodzaju abonamenty trwa w najlepsze. Sam dałem się wciągnąć w tego typu zagrania, bowiem co miesiąc płacę między innymi za Netflix, HBO Go czy Audiotekę, a najpewniej w niedalekiej przyszłości dołączy Google Play Pass. Czym tak właściwie jest usługa amerykańskiego giganta z Mountain View?

To w wielkim skrócie abonament do gier. Wykupując subskrypcję otrzymujemy dostęp do kilkuset tytułów, które mamy dostępne za darmo. Rozwiązanie proste i wygodne, a przy tym każda z tych gier pozbawiona jest mikrotpłatności i reklam, więc nie ma dodatkowego naciągania użytkowników na pieniądze. Jak na razie usługa w pierwszej kolejności debiutuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki, ta ma być dostępna dla pierwszych użytkowników jeszcze w tym tygodniu. Jak wyglądają koszty abonamentu Google Play Pass? Całość została dosyć rozsądnie wyceniona i jak na razie miesięczny koszt to 4,99 dolara amerykańskiego. W przeliczeniu na złotówki jest to około 20 zł miesięcznie. Dodatkowo gdy zdecydujemy się na korzystanie z tej platformy przez rok, wówczas zapłacimy tylko 1,99 dolara miesięcznie co jest świetną ceną. Oczywiście jak na razie nie wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje Google Play Pass w innych krajach, jednak myślę, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na najnowszą platformę do amerykańskiego giganta z  Mountain View.

Na koniec jedynie dodam jakie produkcje możemy mieć za darmo wykupując abonament od Google’a. Wśród nich znajdziemy między innymi Stardew Valley, Monument Valley, Limbo, Risk, Star Wars: KOTOR, Mini Metro czy Old Man’s Journey, więc przekrój jest spory, a dodatkowo Google przemycił również kilka aplikacji między innymi te związane z fotografowaniem. Gogole Play Pass wygląda naprawdę solidnie i jeśli tylko Amerykanie postarają się na bieżąco aktualizować swoją ofertę może to być bardzo dobra alternatywa dla Apple Arcade.

Źródło: google.com

Realme X2 – ciekawa propozycja w średniej półce

Wcześniejszy wpis

Mario Kart Tour już dostępne na smartfony!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android