[

Kolejne smartfony otrzymują Androida 10!

Dokładnie tydzień temu pisałem dla was o smartfonach, które mogą cieszyć się Androidem 10. Jeśli pominęliście wpis, to możecie go nadrobić w tym miejscu.  W międzyczasie swoje plany dotyczące aktualizacji zdradził Samsung. Od tego wpisu OnePlus wydał wersje stabilne systemu dla OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro. Jeśli jesteście posiadaczami któregoś z tych modeli a aktualizacja jeszcze nie dotarła to sprawdźcie ten poradnik. W dalszej części lista kolejnych modeli z Androidem 10. Sprawdźcie!

Które smartfony dołączają do elitarnego grona?

Bez przedłużania, lista powiększyła się o:

  • Xiaomi Mi Note 3
  • Xiaomi Redmi 3s
  • OnePlus 2
  • Google Nexus 6P
  • Sony Xperia X
  • LG V40 Thinq

Najstarszymi modelami w tym wypadku są OnePlus 2 i Google Nexus 6P, które debiutowały w 2015 roku. Cieszyły się dużą popularnością więc nic dziwnego, że niezależni deweloperzy pracują nad nowymi wersjami systemu dla nich. Obecność LG V40 Thinq też cieszy. Może nie jest to stary model, ale znając prędkość wypuszczania nowych wersji systemu przez LG,
oficjalnego Androida 10 można spodziewać się jakoś pod koniec 2020 roku. Trzeba zaznaczyć, że system jest w wersji Alpha, przez co ze świętowaniem bym się wstrzymał. Kolejne 6 modeli świadczy dobrze o niezależnych deweloperach i źle o samych producentach, którzy mimo wszystko mając więcej ludzi do pracy, nie śpieszą się z wydawaniem nowych wersji systemu. Pytanie na koniec: Czy wasz model znalazł się na liście? Dajcie znać w komentarzach!

Wszystkie modyfikacje robicie na własną odpowiedzialność. System jest w wersji beta z wyjątkiem LG V40 Thinq mający wersje alpha- ale o tym już wspomniałem wcześniej. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane wgraniem systemu ani podczas próby wgrania. Artykuł was tylko informuje o takiej możliwości i nie ma na celu namawiania was do modyfikacji. Jeśli umiesz- spoko. Jeśli nie – nie ryzykuj.

Źródło: xda-developers.com

More Stories
Beats Audio rozstaje się z HTC