0

Huawei idzie w ślady Xaomi. Od 19 września oficjalny sklep chińskiego giganta w Polsce. Będą atrakcyjne promocje i rabaty.

Chińska marka sprzedająca bardzo innowacyjne smartfony i technologie coraz śmielej wkracza do Polski. Tym razem Huawei postanowiło założyć swój oficjalny sklep internetowy. Pod witryną huawei.pl  znajdziecie możliwość zapisania się na newsletter. Dzięki niemu będziecie mogli wziąć udział w promocji i skorzystać z rabatów przygotowanych przez Huawei.

W sklepie Huawei znajdą się nie tylko telefony i laptopy czy smart zegarki. Mamy nadzieję na wprowadzenie produktów niezbyt dostępnych w Polsce. Oficjalnym ambasadorem i główną twarzą sklepu został Robert Lewandowski.

Jestem jednym z pierwszych testerów sklepu huawei.pl. Duże wrażenie zrobiła na mnie szybkość dostawy – zamówienie otrzymałem dzień po dokonaniu płatności. Kupując produkty w oficjalnym sklepie internetowym marki mam też pewność jakości zamawianych urządzeń. Często kupuję online – rzadko mam czas na wyjście na zakupy, dlatego sklep internetowy to dla mnie bardzo dużo ułatwienie – powiedział Robert Lewandowski. Sam producent mówi, że sklep internetowy będzie lekki i przejrzysty dla każdego.

Huawei zachęca do założenia Huawei ID. Usługa ta pozwala w szybki i łatwy sposób sterować kontem Huawei oraz zgłaszać ewentualne problemy. “HUAWEI.PL to nie tylko zakupy. To również integralna część ekosystemu naszej marki. Spersonalizowany login ID Huawei zapewnia również dostęp do Oficjalnego Sklepu jak też stale rosnącej społeczności Fanklubu i całej gamy usług mobilnych.” zapewnia producent w materiałach promujących. W sklepie internetowym nie zabraknie najnowszych produktów, które będą objęte dodatkową, super promocją.

Tak więc do 18 września można zapisywać się na newsletter. 19 września ruszy sklep Huawei. Kupon promocyjny o wartości 15% będzie można wykorzystać do 25 września. Co ciekawe w tym samym dniu w Monachium zostaną zaprezentowane smartfony z linii Mate 30.

Tutaj znajdziecie link do regulaminu akcji promocyjnej Huawei.

Źródło: huawei.pl, technologia.dziennik.pl

Wyciekła pełna specyfikacja Ulefone Armor 7

Wcześniejszy wpis

Huawei dalej zagrożony? O Harmony OS i nie tylko

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły