Wyciekła pełna specyfikacja Ulefone Armor 7

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że nadchodzący flagowy, wytrzymały telefon Ulefone Armor 7 będzie wyposażony w najnowszy chipset Helio P90 i potrójny aparat 48MP, co przyciągnęło wiele uwagi i wielu fanów tej firmy  czekało na ten telefon. Teraz wyciekły wszystkie specyfikacje wytrzymałego Armor 7.

Według tych wycieków Ulefone Armor 7 będzie miał 6,3-calowy ekran z notchem w kształcie łezki, FHD 19,5: 9. Smartfon obsługuje Helio P90 w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Procesor ten jest wyposażony we wbudowane – APU 2.0 – architekturę sztucznej inteligencji, która może zapewnić nowy poziom wrażeń AI. I zapakuje potrójny system kamer z 48-megapikselową kamerą AI, 16-megapikselowym obiektywem nocnym i teleobiektywem 8MP, który obsługuje 10-krotny zoom i rozpoznawanie scen AI. Potrójny aparat jest ustawiony pionowo z tyłu i będzie Telefon będzie posiadał również przedni aparat 16 MP do odblokowywania twarzy i selfie.

Warto wspomnieć, że Armor 7 będzie obsługiwał globalne pasma częstotliwości, w tym pasmo 71 T-Mobile, które będą w stanie nadawać sygnały, które przemieszczają się dalej, obejmują więcej obszarów, zwłaszcza regionów wiejskichw dużej części Ameryki, działają znacznie lepiej w budynkach, oraz utrzymują dobre prędkości danych. Mówi się, że tym razem Armor 7 będzie działał na niestandardowym systemie operacyjnym opartym na Androidzie 9.0 Pie.

Telefon ma oficjalnie pojawić się na rynku w przyszłym miesiącu, ale nadal nie mamy żadnych dalszych informacji na temat ceny wprowadzenia na rynek.

Źródło: „gizchina.com”

More Stories
Modyfikacje w HTC – cz. 4 – ROMy – wybierz sobie Androida