0

Właśnie jesteśmy po targach IFA w Berlinie, gdzie  w przeciągu kilku dni mogliśmy poznać całkiem sporo różnych nowości ze świata mobilnych technologii, ale nie tylko. Jednak producenci smartfonów nie zwalniają tempa i już teraz na najbliższe tygodnie mamy zapowiedzianych kilka różnych eventów, na których to zostaną oficjalnie zaprezentowane nowe smartfony. Już teraz wiemy o zbliżających się wielkimi krokami premierach między innymi od Huawei czy Xiaomi, a Google ze swoimi Pixelami również nie chce pozostać w tyle. Dlatego też już teraz zapowiedział event, który odbędzie się w połowie października.

Mowa tutaj dokładnie o dacie 15 października. Co amerykański gigant z Mountain View zaprezentuje światu? Z całą pewnością poznamy najnowsze smartfony czyli Pixel 4 oraz Pixel 4 XL, a także nowego Pixelbooka, a także odświeżoną wersję mini głośników Google Home. Jak sami widzicie Amerykanie starają się cały czas dorzuć swoje trzy grosze. Co prawda wśród tych urządzeń nie znajdziemy takich, które miałyby zrewolucjonizować świat mobilnych technologii. Myślę jednak, że mimo wszystko będą to sprzęty, którym warto będzie się zainteresować.

Szczególnie, że Google jakoś bardzo się nie chronił przed przeciekami odnośnie wcześniej wspomnianych przeze mnie sprzętów i tak na dobrą sprawę wygląda Pixela 4 nie jest już obcy. Jednak oficjalnie smartfony te poznamy 15 października. Czekacie na Pixela 4 oraz Pixela 4 XL? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tych smartfonach.

Źródło: pocketnow.com

Seria Galaxy One – zmiany w portfolio Samsunga?

Wcześniejszy wpis

Android 10 bez Google Pixela? To możliwe!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy