0

Na temat najnowszego smartfona od Vivo z serii NEX pojawiły się już na naszym portalu dwa artykuły. Najpierw była nadzieja na prawdziwy smartfon przyszłości, a następnie to pojęcie okazało się trochę na wyrost. Jak będzie jednak naprawdę? 

Sprawdźmy zatem co zaoferuje nam Vivo NEX 3. Znany nam już menadżer firmy Li Xiang dostarcza kolejne informacje na temat ich najnowszego dzieła. Tym razem potwierdza swoje wcześniejsze słowa – Vivo będzie smartfonem przyszłości za sprawą ogromnego współczynnika zagospodarowania frontu ekranem. 

Li Xiang zapewnia, iż NEX 3 osiągnie rekordowy procent pokrycia frontu ekranem. Ma on wynosić…99,6%! Jakkolwiek jest on mierzony Vivo prawdopodobnie zaskoczy nas niewielkimi ramkami. 

Przyjrzyjmy się bardziej konkretnym informacjom na jego temat. Ekran będzie ogromny – 6,9 cala wykonany w technologii AMOLED. Będzie posiadać zintegrowany czytnik linii papilarnych. Według zdjęć ten wysoki poziom screen-to-body może okazać się prawdą. Procesorem będzie Snapdragon 855+ wraz z 12 GB pamięci RAM, oraz maksymalnie 512 GB pamięci wewnętrznej. Aparat tylny będzie potrójny – 64 Mpx+13 Mpx+13 Mpx umieszczony w okrągłej obudowie. Frontowy będzie wysuwać się z obudowy i będzie podwójny – 16 Mpx+16 Mpx. Bateria będzie mieć 4500 mAh, a ładowanie będzie szybkie 44W. 

Według zdjęć i spekulacji Vivo NEX 3 może się okazać ciekawym smartfonem z wielkim ekranem. Pozostaje czekać na jego oficjalną premierę. 

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi wprowadzi na rynek…Mi 9 Lite

Wcześniejszy wpis

Już 29 października Gwint zadebiutuje na iOS

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android