0

Wszyscy czekamy na VIVO NEX 3, który ma oferować wyjątkowe funkcje i płynne działanie. Począwszy od pierwszej generacji tej serii, VIVO zawsze zadziwiał nas świetnym designem, stabilną wydajnością i wyjątkowymi wrażeniami z aparatu. To samo powinno się zdarzyć, gdy wyjdzie model trzeciej generacji. Ale firma posiada również inne linie smartfonów, które oferują atrakcyjne telefony. Co więcej, kosztują znacznie mniej niż urządzenia linii NEX. Na razie,  firma ogłosiła nową serię U. Pierwszy model z tej serii VIVO U10 trafi na rynek indyjski 24 września.

Niewiele wiadomo na temat tej nowej serii i pierwszego smartfona, ale wyciekło prawdziwe zdjęcie, które dostarcza cennych informacji. Na froncie urządzenia zastosowano notcha w kształcie kropli wody. Dół smartfona jest nieco jest szerszy niż pozostałe trzy boki. Nie posiadamy jak na razie tylniego zdjęcia urządzenia.

Wcześniej Nipun Marya, dyrektor marki VIVO India, wspomniał, że produkty z serii VIVO U przeznaczone są głównie dla młodych klientów. Powiedział także, że obsługuje szybkie ładowanie 18 W. Oprócz tego VIVO potwierdziło, że cena VIVO U10 będzie mniejsza niż 12 000 rupii (około 661 zł).

W tej chwili nie ma żadnych informacji dotyczących jego sprzętu i funkcji aparatu. Ale przypuszczamy, że będzie on wypełniony układem Qualcomm Snapdragon 7 i przynajmniej podwójnym aparatem.

Samsung Galaxy Tab S6 w Polsce!

Wcześniejszy wpis

Dlaczego Apple wycofało iPhone Xs i Xs Max?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy