Moto E6 Plus oficjalnie zaprezentowany

Jeśli lubisz tanie telefony, możliwe, że seria Moto E odbiła ci się kiedyś o uszy. Motorola właśnie ogłosiła najnowszy model: poznajcie Moto E6 Plus.

Moto E6 Plus to ulepszenie w stosunku do Moto E6  pokazanego wcześniej w 2019 r. (Jak zapewne widać po nazwie), ale z większą liczbą kamer, większym ekranem i – tańszą ceną?

Kluczową cechą Moto E6 Plus jest podwójny układ tylnych kamer, składający się z głównego aparatu 13 Mpx i czujnika głębokości 2 Mpx. To prawie jak konfiguracja 12 Mpx/5 Mpx w Moto G7, który jest droższym telefonem. Z przodu telefonu znajduje się aparat do selfie 8 Mpx, który znajduje się w wycięciu na 6,1-calowym wyświetlaczu. Jak na smartfony, jest to stosunkowo średni rozmiar, ale jest nieco większy niż 5,5-calowy ekran Moto E6.  Bateria ma 3000 mAh, co nie jest ogromnym wynikiem, ale to nie duży problem, ponieważ chipset Mediatek Helio P22 jest raczej niskiej klasy, więc nie będzie potrzebował dużej mocy do działania.

Wydajność nie będzie imponująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę 2 GB/4 GB pamięci RAM (co odpowiada modelom 32 GB/64 GB miejsca na telefonie), ale tego można oczekiwać od urządzenia budżetowego.

Moto E6 Plus możesz odebrać w Wielkiej Brytanii za 99 GBP (około 481 zł) od większości sprzedawców detalicznych od końca września. Czekamy na informacje o dokładnych cenach i dostępności na innych terytoriach.

More Stories
IFA 2018: Sony Xperia XZ3 oficjalnie