0

Kirin 990, który właśnie ogłosił Huawei – wysokiej klasy procesor w połączeniu z wydajnym modemem 5G – wkrótce będzie dostępny w telefonach takich jak Mate 30 Pro.

Zarówno rdzenie procesora Kirin 990, jak i układ modemu 5G są opracowane z wykorzystaniem najbardziej wydajnego obecnie dostępnego procesu – litografii EUV 7 nm drugiej generacji, podobnie jak Exynos 9825.

 Ponieważ szczególny nacisk kładziony jest tutaj na to, że jest to tak wysokiej klasy chipset, jak Apple A13 w Iphone 11 , zbudowany na tym samym procesie N7 + TSMC.
Nie trzeba dodawać, że Huawei ma małą szansę na posiadanie telefonów u amerykańskich dostawców ze względu na niechęć administracji Białego Domu do ich produktów.

Huawei chętnie podkreśla, że ​​jego modem 5G jest obecnie najbardziej energooszczędnym i przyjaznym dla zdrowia modemem, a znając jego wiodącą rolę w badaniach 5G, jesteśmy skłonni w to uwierzyć.

Wspomniana przez nas oszczędność Kirin 990 5G przewyższa modem Qualcomm X50 i jest bardziej podobna do tej, co zużywa Twój obecny telefon, aby utrzymać łączność 4G. Huawei wykorzystuje także odbiornik adaptacyjny do uczenia maszynowego, aby zwiększyć wzrost wydajności w porównaniu z X50.
Jest to duży krok naprzód w stosunku do obecnych telefonów 5G, które muszą być wyposażone w akumulatory o pojemności 4000+ mAh, aby związać koniec z końcem po podłączeniu do sieci 5G.
Źródło: “phonearena.com”

Smartfon i terminal naraz? Oto nadchodzi SoftPOS!

Wcześniejszy wpis

Nowe smartfony od Nokia zaprezentowane!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy