0

Ludzie coraz to częściej rozmawiają o składanym smartfonie od LG. Oczekuje się, że telefon będzie jednym z tych, który pojawi się w 2020 r., Aby konkurować z Samsungiem, Huawei i resztą marek, które wkraczają do świata składanych smartfonów. Jak można się spodziewać, nie jest to informacja potwierdzona przez firmę, dlatego zalecamy potraktować go z lekkim przymrużeniem oka.

post image

Telefony  ujawniają wiele szczegółów, ale nie potwierdzają istnienia urządzenia takiego jak pokazane na szkicach. W wielu przypadkach widzieliśmy smartfony LG i innych firm, które ostatecznie nie widziały światła w postaci urządzenia końcowego.

post image

Mamy do czynienia z urządzeniem z dwoma zagięciami, dzięki którym telefon staje się świetnym tabletem. Ma większą boczną ramkę, która trzyma się bez przypadkowego naciśnięcia ekranu. Reszta ramek jest bardzo cienka, co bardzo pozytywnie wpływa na poprawę proporcji ekranu do przodu.

post image

Po całkowitym złożeniu telefon ma tylko ramki na dole i na górze. Boki są zakrzywione, więc wrażenia użytkownika mogą być bardzo satysfakcjonujące i wciągające.

W tej chwili wszystkie szczegóły dotyczące rozmiarów ekranu, funkcji wewnętrznych lub rozdzielczości panelu są nieznane. Byłby jednym z najbardziej zaawansowanych na całym obecnym rynku. Oczywiście nie wiemy, co firmy takie jak Huawei czy Samsung i Apple mają dla nas w 2020 roku.

post image

Źródło: “gizchina.com”

Szykujcie się na cztery smartfony Xiaomi z aparatami 108 Mpx

Wcześniejszy wpis

Xperia 5, czyli Sony zaprezentowało “nowy” telefon.

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy