0

Jak co roku Huawei prezentuję nowe smartfony z serii Mate. Obecnie każdy producent smartfonów musi liczyć się z tym, że jeszcze przed oficjalną premierą pojawiają się plotki czy też przecieki. W tym wypadku jednak mamy oficjalną informację od Huawei z dokładną datą premiery serii Mate 30.

Kiedy premiera?

Na Twitterze Huawei Mobile pojawił się post, który nie pozostawia żadnych złudzeń:

Dokładnie 19 września tego roku w Monachium poznamy serie Mate 30 składającą się z Huawei Mate 30 lite, Mate 30 i Mate 30 Pro.

Zastanawiające jest samo wideo. Widać na nim okrąg, mający coś sugerować. Co takiego? Domyślam się, że to aparat i nawiązanie do okrągłej wysepki, którą zobaczymy w przynajmniej jednym z modeli z tej serii. Inną możliwością jest to, iż będzie to nowy król fotografii mobilnej. Najbardziej prawdopodobne jest jednak, że oznacza i jedno i drugie.

Nowe smartfony bez usług Google?

Kwestią sporną pozostaje czy w nowych smartfonach ujrzymy usługi Google. Nie zrozumcie mnie źle, bo to na pewno będą bardzo dobre smartfony jednak brak dostępu do usług Google może dla wielu osób skreślić ten smartfon już na samym starcie. A szkoda. Czy tak się stanie? Okaże się 19 września w Monachium…

Źródło: twitter.com

Wersji Xiaomi Mi 9 nigdy za wiele, będzie kolejna!

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A90 – kolejny smartfon z łącznością 5G

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy