Pixel 4 na żywo? Wyciekły nowe zdjęcie

Pixel 4 jest jednym z najbardziej oczekiwanych telefonów od Google’a. Profil na Twitterze o nazwie Made by Google udostępnił informację na temat ich nadchodzącego telefonu. 12 czerwca umieścili render tyłu swojego nowego flagowca. 

Ale ludzi interesujący się technologią chcą więcej, o czym świadczą nowe zdjęcia Pixela 4.

Pixel 4 z przodu

Wyciekły nowe zdjęcia!

Niedawno po jednej z grup na Telegramie zaczęły krążyć zdjęcia Pixela 4. Nie jest do końca pewne skąd zdjęcia pochodzą. Krążą spekulacje, że zrobił je jeden z pracowników sieci Sprint, gdyż możemy zobaczyć nazwę jednego z amerykańskich operatorów. A całość wygląda na testy wewnętrzne.

Na powyższych zdjęciu możemy zobaczyć, że Pixel 4 ma ekran pozbawiony jakiegokolwiek wcięcia. Ja jestem zwolennikiem nieco grubszych ramek bez wcięcia, niż cienkie ramki ponad wszystko więc taki wygląd mi się podoba. A sam ekran jest umieszczony niesymetrycznie.

Dodatkowo w tym telefonie nieco grubsza ramka na górze ma miejsce na system rozpoznawania twarzy oraz na gesty Soli. Podobne gesty nad ekranem były w Galaxy S4 czy LG G8 ThinQ, ale powiedzmy sobie szczerze czy ktoś z tego korzystał. Dodatkowo gesty w LG są niedopracowane, a większość przykładów pokazuje że w większości sytuacji bardziej praktycznie jest ręcznie na ekranie wybrać odpowiednią rzecz, niż próbować skorzystać z gestów. Oby gesty od Google’a były bardziej dopracowane. 

https://youtu.be/KnRbXWojW7c

Dodatkowo z tyłu widzimy “wyspę” z trzema kamerami. Będzie to kamera o standardowym polu widzenia, kamera odpowiadająca za zoom “optyczny” oraz ostatnia, czyli szeroki kąt. Największą nowością związaną z samym designem urządzeń z linii Pixel 4 będzie całkowity brak fizycznych klawiszy. Rozwiązanie  jest znane przede wszystkim z flagowca HTC. Zamiast przycisków mieliśmy dotykowe płytki, a także ściśliwe krawędzie. Na podstawie zdjęcia jednak jest ciężko ocenić jakie one będą.

Pixel 4 z tyłu

Na podstawie zdjęcia możemy także zobaczyć, że zniknął charakterystyczny dla serii Pixel sposób wykończenia plecków, które w serii 3 były częściowo matowe, a częściowo błyszczące. Natomiast seria Pixel 2 w kolorze nazywanym Panda miała dwukolorowe wykończenie.

 

Źródła: XDA-Developers

More Stories
CDProjekt zapowiada grę mobilną