0

ZTE w maju powróciło do dobrej formy i ukazało światu swoje flagowe urządzenie – Axon 10 Pro. Wraz z nim poznaliśmy jeszcze modele wspierające sieć 5G. Flagowiec został uznany z ciekawą propozycję w swojej cenie. Na pewnej promocji będzie dostępny w jeszcze niższej.

ZTE nie jest zbyt znanym producentem na polskim rynku. Po problemach z rządem amerykańskim firma powstaje na nogi i wraca do dobrej formy. ZTE Axon 10 Pro okazał się bardzo dobrym smartfonem. Jego cena początkowa startowała od ok. 599 dolarów. Rusza przedsprzedaż modelu, a wraz z nią cena spada. Na stronie internetowej ZTE, Newegg i B&H Photo telefon można kupić już za 549 dolarów. Jest to cena za wersję z 8 GB pamięci RAM i 256 GB dysku. Zwiększenie RAM-u do 12 GB będzie kosztować dodatkowe 50 dolarów.

ZTE Axon 10 Pro to bardzo solidny model. Posiada ekran 6,47 cala AMOLED o rozdzielczości FHD+ i proporcjach 19,5:9. Procesor jest taki, jakiego w 2019 roku oczekujemy po flagowcu – Snapdragon 855. Zdjęcia wykonamy aparatem głównym zawierającym trzy obiektywy o rozdzielczościach 8 Mpx+48 Mpx+20 Mpx. Frontowy aparat ukryty we wcięciu ma natomiast 20 Mpx. Całość zasila bateria 4000 mAh z technologią QuickCharge 4.0.

W promocyjnej cenie urządzenie jest bardzo ciekawą alternatywą dla popularniejszych modeli.

Źródło: pocketnow.com

Który producent najszybciej aktualizuje swoje smartfony?

Wcześniejszy wpis

Motorola Moto E6 Plus już niedługo

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android