Xiaomi Mi 9 5G będzie najtańszym smartfonem 5G?

Wcześniej oficjalny Xiaomi powiedział, że powstanie ich drugi smartfon 5G, a sprzedaż rozpocznie się w Chinach. Niedawno znany chiński reporter powiedział, że Xiaomi oficjalnie ogłosi Xiaomi Mi 9 5G w połowie września. Powiedział także, że ten smartfon powinien stać się najtańszym telefonem 5G na rynku. Na chwilę obecną iQOO Pro 5G jest najtańszym smartfonem 5G i kosztuje 3798 juanów (2116 zł).

[image lightbox=”1″ caption=””]https://mobileworld24.pl/wp-content/uploads/2019/08/xiaomi-mi-9.jpg[/image]

 

Drugim smartfonem 5G Xiaomi będzie wersja Xiaomi Mi 9 5G, być może użyje nazwy Xiaomi Mi 9S. Już w zeszłym miesiącu smartfon otrzymał certyfikat 3C, zatwierdzenie sieci 5G i zatwierdzenie TENAA.

Według TENAA, Xiaomi Mi 9S to wersja 5G modelu Xiaomi Mi 9. Jego ogólna konstrukcja jest w zasadzie taka sama jak w zwykłej wersji. Wykorzystuje 6,39-calowy ekran z łezką u góry, oraz potrójny tylni aparatu. Jedyną różnicą jest to, że Mi 9 5G jest grubszy. Wzrósł z oryginalnego 7,61 mm do 8,95 mm, a lewego niezależnego przycisku AI już nie ma. To że jest grubszy można zrozumieć, ponieważ wersja 5G powinna być wyposażona w większą baterię. Xiaomi Mi 9S wykorzystuje większą baterię 4000 mAh, która obsługuje szybkie przewodowe ładowanie do 45 W. Ten smartfon będzie korzystał ze Snapdragon 855+, a wyświetlacz zostanie uaktualniony do rozdzielczości 2K. Tylny aparat dodaje również optyczną stabilizację obrazu.

Źródło: “gizchina.com”

 

More Stories
Malware nagrywający rozmowy