0

Motorola w tym roku zdobyła wielu zwolenników za sprawą udanej serii One. Są to średniopółkowce, które wydają się dobrym wyborem zakupowym w swojej cenie. Producent ma również w portfolio serię E, w której znajdziemy urządzenia z najniższej półki cenowej. Tę zamierza już niedługo odświeżyć.

W sieci pojawia się co raz więcej informacji i zdjęć na temat nadchodzącej Motoroli Moto E6 Plus. Dzięki renderom dowiadujemy się, że urządzenie będzie dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Wiemy też jakie porty znajdą się na obudowie – u dołu niestety MicroUSB, a na górze MiniJack.

Design smartfona będzie klasyczny, lecz dla niektórych osób może nadal nowoczesny. Z przodu znajdziemy duży ekran, wypełniający większość frontu. Posiada on kroplowy notch, a także podbródek. Z tyłu w lewym górnym rogu zobaczymy podwójny aparat ułożony pionowo. Nieco niżej po środku widzimy logo producenta skrywające czytnik linii papilarnych.

Moto E6 Plus zostanie wyposażona w procesor MediaTek Helio P22. Ten układ zapewni wydajność odpowiednią dla mniej wymagających użytkowników. Dołączą do niego 4 GB pamięci RAM, oraz 32 GB lub 64 GB dysku na dane użytkownika. Będzie mieć także gniazdo na karty microSD do rozszerzenia pamięci. Tylny aparat będzie podwójny. Główny moduł 13 Mpx będzie wspierany przez czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpx. Na froncie znajdziemy obiektyw 8 Mpx.

Motorola Moto E6 Plus w wariancie z 64 GB pamięci ma kosztować 150 euro. Zapowiada się zatem na udane urządzenie z niższej półki.

Źródło: gsmarena.com

ZTE Axon 10 Pro w atrakcyjnej cenie

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Mi 9 5G będzie najtańszym smartfonem 5G?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android