0

Xiaomi w swojej serii Mi Mix cechuje się innowacyjnością wdrażanych rozwiązań, począwszy od pierwszego modelu, który cechował się brakiem ramek do ostatniego mi mix 3 ze sliderem. W tym roku nie ma być inaczej i mocną stroną telefonu ma być jego wydajność.

Prosimy pamiętać że są to na razie niepotwierdzone informacje i możliwe że w rzeczywistości będzie posiadał inną specyfikację

post image

Chiński producent postanowił wyposażyć go w najnowszego snapdragona 855+ oraz aż 12 GB pamięci Ram. Dodatkowo ma on posiadać aż 1 TB pamięci na dane użytkownika z nowym standardem UFS 3.0. Smarfon będzie posiadał pojemny akumulator 4500 mAh oraz szybkie ładowanie go dzięki mocy 30W. Na pokładzie znajdzie się coraz częściej implementowane NFC, który jest częściej standardem w chińskich urządzeniach.

Jak na razie niewiele wiemy o jego aparacie, ma on polegać na tej samej zasadzie co Huawei p30 Pro  (mowa tutaj o peryskopowym zoomie optycznym) i posiadać aż 108 Megapikselowy aparat.

Jeśli te dane się sprawdzą, oznacza to że mamy do czynienia z naprawdę nowoczesnym i dobrze zapowiadającym się urządzeniem. Jak na Xiaomi przystało, cena na pewno będzie adekwatna do oferowanych możliwości i jestem pewien że znajdzie on grono odbiorców którym przypadnie do gustu.

 

Źródło: http://www.mydrivers.com/

Pierwsze rendery OnePlus 7T

Wcześniejszy wpis

Trump wydaje ważne ogłoszenie na… Twitterze!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy