0

Sytuacja z najważniejszymi modelami w rodzinie One od Motoroli jest dość skomplikowana. Nadal nie zostały one zaprezentowane. Oczekiwanie powinien umilić kolejny przeciek zdradzający kolejne informacje o specyfikacji modeli.

Aby dopełnić rodzinę Motorola musi zaprezentować jeszcze dwa modele – One Pro i One Zoom. Ich kwestia jest dość skomplikowana – na renderach wyglądają tak samo. Prawdopodobnie będą to bliźniacze modele, a ich dostępność będzie zależeć od rynku – nie będą one konkurować ze sobą. Ich premiera odbędzie się podczas targów IFA, a tam poznamy dostępność obu modeli.

motorola one zoom

Dzisiejsze informacje dotyczą modelu One Zoom. Mam nadzieję, że One Pro będzie jednak trochę inny. One Zoom ma otrzymać ekran 6,2 cala o rozdzielczości FHD+. Wykonany zostanie w technologii Super AMOLED, oraz otrzyma zintegrowany czytnik linii papilarnych. Zaskakuje jednak obecność notch’a zamiast dziurki w lewym górnym rogu.

Procesorem ma być Snapdragon 675. Nie pasuje mi on do modelu z dopiskiem Pro, więc liczę, iż trafi on tylko do modelu One Zoom. Do tego procesora dołączą 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane. Urządzenie otrzyma port USB-C i MiniJack.

motorola one zoom

Ciekawie zapowiada się aparat – tutaj ma być poczwórny. Głównym modułem będzie 48-megapikselowy czujnik Quad Bayer. Drugi obiektyw pozwoli na 3-krotny zoom optyczny (81 mm) i 5-krotny zoom hybrydowy. Będzie też ultra-szerokokątny aparat i czujnik głębi.

One Zoom będzie zatem ciekawym smartfonem od Motorola. Mam jednak nadzieję, że One Pro zostanie trochę ulepszony.

Źródło: gsmarena.com

Honor pokaże kolejny model z rodziny “20”

Wcześniejszy wpis

iQOO Pro 5G zaprezentowany

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android