honor

Honor pokaże kolejny model z rodziny „20”

Honor ma na swoim koncie wiele udanych modeli średniopółkowych. Jednym z nich był niedawno przez nas testowany Honor 20 Lite. Cała rodzina z cyfrą 20 w nazwie jest już prawie pełna – dołączy do niej jeszcze jeden model.

Nowy smartfon od Honor został uchwycony na liście Google Play Console. Będzie nosił on nazwę Honor 20S, a w hierarchii rodziny będzie modelem lepszym niż ten z dopiskiem „lite”, a trochę gorszym niż bazowy 20. Będzie zatem należeć do wyższej części średniej półki cenowej.

honor

Designowi nowego modelu będzie bliżej do 20 Lite niż klasycznej 20. Ekran będzie mieć klasyczny notch w kształcie kropli, oraz oczywiście podbródek. Ma on mieć przekątną 6 cali. Pojawiają się też pogłoski o skanerze linii papilarnych zaszytym w ekranie.

Wnętrze smartfona ma być dobre jak na tę półkę cenową. Znajdziemy tutaj procesor Kirin 810. Dołączy do niego 8 GB pamięci RAM, a także 128 GB lub 256 GB pamięci na dane użytkownika. Lista potwierdziła również, że telefon będzie działał na systemie Android 10. Ciekawie zapowiada się też aparat główny – prawdopodobnie Honor 20S będzie wyposażony w poczwórny moduł aparatu.

Ta średniopółkowa propozycja od Honor ma zostać zaprezentowana w najbliższym czasie. Po premierze okaże się jak ciekawym okaże się nowy członek rodziny oznaczanej cyfrą 20.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Honor 9X oraz 9X Pro oficjalnie