0

Wielu użytkowników dzisiejszych smartfonów miło wspomina czasy, gdy na rynku królowały klasyczne telefony „z klapką”. W obecnych czasach taka forma byłaby dobrym krokiem w stronę osób sprzeciwiających się modzie na co raz większe telefony. Pomysł ten z biegiem czasu stał się bardziej wiarygodny.

Jednym z producentów pracujących nad takim urządzeniem jest Motorola. Marka ma w planie odświeżenie kultowego modelu RAZR. Dyrektor firmy potwierdził w lutym, że urządzenie jest rozwijane i niedługo ujrzy światło dzienne. Dziś poznajemy kolejne informacje na jego temat.

Według spekulacji Motorola RAZR zostanie zaprezentowana w grudniu w Stanach Zjednoczonych. Do tej niezbyt odległej daty premiery dołącza prawdopodobna cena. W USA urządzenie będzie kosztować… 1500 dolarów. Nieco później – około grudnia 2019 r. lub stycznia 2020 r. – telefon będzie można kupić również w Europie za… 1500 euro. Cena zatem nie będzie niska, leczo to obecnie zrozumiałe w przypadku takich gadżetów.

Według informacji design smartfona będzie taki, jaki obecnie widzimy na grafikach. Wnętrze wypełni składany do środka ekran –  prawdopodobnie 6,20 cala o rozdzielczości 876 × 2142 px. Wcześniejsze raporty wspominały o procesorze Qualcomm Snapdragon 710, połączony z 4- lub 6 GB pamięci RAM, wraz 64- lub 128 GB pamięci na dane.

Dzisiejsza wersja kultowej „klapki” zapowiada się bardzo ciekawie, a do premiery zostało już niewiele czasu.

Źródło: pocketnow.com

Nowe modele Galaxy A50s i A30s będą sukcesem

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S7 Edge – czy warto kupić w 2019? [recenzja]

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android