0

Smartwatche i smartbandy to urządzenia, które co raz częściej spotkamy na rękach użytkowników. Dla wielu osób zastępują klasyczne zegarki dzięki swojej rozszerzonej funkcjonalności. Zainteresowanie tymi gadżetami sprawia, że na rynku przybywa opcji do wyboru. Już niedługo poznamy kolejną.

Na rynek w niedługim czasie zostanie wprowadzony nowy smartwatch od marki Huami – podmarki Xiaomi. Będzie się on nazywać Amazfit Sports Watch 3. W ubiegłym tygodniu wiceprezes marki Arnold Pei pokazał projekt zegarka na portalu Weibo. Oglądając tę grafikę od razu widać inspirację produktami z linii Apple Watch. Smartwatch otrzyma obudowę w kształcie kwadratu o zaokrąglonych rogach. Arnold Pei zdradził również parametry ekranu. Będzie to matryca AMOLED o zagęszczeniu 341 pixeli na cal i układem RGB. Wiemy również, że bateria ma być dużą zaletą urządzenia – pozwoli na działanie przez 10 dni.

Hasłem reklamowym tego produktu ma być „Run, Amazfit! Run!”, czyli producent zamierza zachęcać do biegania. Wygląda na to, że będzie to robić w bardzo ciekawy sposób. Kupując smartwatch krótko po premierze nowi użytkownicy dostaną specjalną edycję gadżetu. W jej zestaw będzie wchodzić dodatkowo… koszulka i buty do biegania! Trzeba przyznać, że to ciekawy pomysł na dodatkowe wyposażenie.

Firma zorganizowała premierę 27 sierpnia w Pekinie. Wtedy zostanie wprowadzony Amazfit Sports Watch 3. Wygląda na to, że poznamy kolejną ciekawą propozycję w tym segmencie.

Źródło: gsmarena.com

Motorola One Action z potrójnym aparatem zadebiutowała na polskim rynku

Wcześniejszy wpis

Czy Vivo NEX 3 naprawdę będzie rewolucyjny?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy