0

Niedawno do sieci trafiły zdjęcia sugerujące, że Vivo prowadzi pracę nad nowoczesnym smartfonem pokrytym w całości ekranem. Rzekomo miał to być następny smartfon z serii NEX. Sytuacja jednak uległa zmianie, i Vivo NEX 3 powinien wyglądać inaczej.

Poprzednie zdjęcia ukazywały szklany panel, który okalałby smartfon dookoła. Tafla sugerowała otoczenie smartfona ekranem. Wygląda na to, że nie jest jeszcze na to odpowiedni moment, a kolejne plotki mówią o innym wyglądzie NEX 3.

Menadżer firmy Vivo – Li Xiang – zdradził kolejne informacje o nadchodzącym smartfonie. Nowy NEX otrzyma ekran z mocno zagiętymi krawędziami. Jest on nazywany „ekranem wodospadowym”. Same ramki nie wydają się być zbyt wąskie, a po wcześniejszym przecieku oczekiwano większego zakrzywienia krawędzi wyświetlacza. Nie można też mówić o rewolucyjnym designie – ten będzie przypominać znany już wygląd Samsungów z serii Galaxy S8/S9. Nie ma więc mowy o wyróżniającym się podejściu do wyglądu.

Pozostałe plotki mówią trochę o wnętrzu urządzenia. Ładowanie będzie się odbywać za pomocą szybkiej ładowarki 44 W. Mówi się również obsłudze sieci 5G przez ten smartfon. Dużą zaletą ma być też obecność klasycznego wejścia słuchawkowego Mini Jack 3,5 mm.

Całościowo smartfon nie będzie zatem wielką rewolucją, lecz na pewno nie będzie też złym urządzeniem. Pozostaje czekać na premierę, aby ujrzeć finalny wygląd Vivo NEX 3.

Źródło: pocketnow.com

Nowy smartwatch Amazfit Sports Watch 3

Wcześniejszy wpis

Samsung udostępnia paczkę GIF-ów próbujących wywyższyć SMS’y nad iMessage

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android