0

To, że najnowsze urządzenia są projektowane z dużym wyprzedzeniem wiemy od w sumie niemal od zawsze. Cykl projektowania, prototypowania urządzenia, a późniejszej produkcji by na premierę ze wszystkim zdążyć trwa dobre kilka miesięcy, dlatego zazwyczaj, niemal zaraz po premierze jednej generacji urządzeń, druga jest już tworzona. Jednak najczęściej pierwsze potwierdzone informacje związane z nowym sprzętem spływają do nas najczęściej na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem, a w przypadku tej informacji myślę, że przyjdzie nam jeszcze poczekać na prezentację najnowszej opaski do chińskiego producenta.

Mowa tutaj oczywiście o Xiaomi Mi Band 5, którego poprzednik, aktualnie najnowszy model pojawił się na sklepowych półkach dosłownie przed kilkoma tygodniami. Co prawda za granicami naszego kraju między innymi w Chinach premiera odbyła się nieco wcześniej, natomiast można powiedzieć, że model ten dopiero rozgaszcza się w sklepach. Dzisiaj CEO Huami, firmy która współpracuje z Xiaomi przy tworzeniu nowych smartzegarków przekazał informację, że trwają intensywne prace nad Xiaomi Mi Band 5. Czego się można spodziewać po nowym bandzie? Jak na razie żadne konkretniejsze informacje nie pojawiły się na temat tego urządzenia. Możemy jedynie gdybać i pisać listę życzeń co jeszcze można by dorzucić do opaski.

Czego bym oczekiwał od Xiaomi Mi Band 5? Płatności zbliżeniowe wspierające Google Pay, lepszą odporność na wodę, ciekawym rozwiązaniem byłoby również wsparcie dla Asystenta Google’a. W praktyce może się okazać, że jednak większość z tych elementów nie może zostać zaimplementowana, lub cena opaski przez te dodatki mocno zostanie podniesiona. Czy warto w takim razie na siłę rozbudowywać smart opaskę Xiaomi? Dajcie znać co sądzicie o całej sprawie w komentarzach pod tym wpisem.

Źródło: pocketnow.com

Nowe smartfony oficjalnie LG w Polsce. Poznajcie modele K20, K30 oraz K50

Wcześniejszy wpis

Nie mamy dobrych informacji na temat Redmi Note 8

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy