0

Można powiedzieć już definitywnie, że sezon ogórkowy kończy się nieubłaganie, a zaczyna tak właściwie okres żniw dla fanów mobilnych technologii. Jakiś czas temu mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszym phabletem od koreańskiego producenta, teraz swoją odpowiedź co prawda ze średniej półki szykuje dla nas Xiaomi. O Redmi Note 8 pisałem przed kilkoma dniami na łamach MobileWorld24.pl, teraz dostaliśmy nieco więcej informacji związanych z premierą urządzenia.

Według najnowszych informacji Redmi Note 8 zadebiutuje w Chinach już za 10 dni czyli dokładnie 29 sierpnia bieżącego roku. Przy okazji pojawienia się daty premiery urządzenia dostaliśmy kilka zdjęć smartfonu chińskiego smartfonu. Po pierwsze potrójny aparat. Po drugie główne oczko będzie miało 64 Mpx jako pierwszy smartfon w historii. Ze zdjęć wynika również, że sam obiektyw aparatu w mocnym stopniu będzie wystawać z bryły urządzenia. Xiaomi na szczęście dla wielu fanów muzyki pozostawiło wyjście słuchawkowe mini jack 3,5 mm na swoim miejscu, a tuż obok ponownie mamy wyjście USB typu C.

Powiem szczerze, że jeśli tylko Xiaomi zdecyduje się na implementację jednego z nowszych układów ze średniej półki od Qualcomma i zostanie zachowana cena na podobnym poziomie z całą pewnością najnowszy Redmi Note 8 będzie prawdziwym hitem sprzedażowym. Jednak kiedy dokładnie zadebiutuje poza Chinami tego niestety w tym momencie nie wiemy. Znając życie do rychłych premier w Polsce, myślę że do miesiąca, a będziemy mogli się cieszyć z Redmi Note 8 na naszych rodzimych półkach sklepowych.

Źródło: pocketnow.com

Redmi 8A z baterią o pojemności 5000 mAh?

Wcześniejszy wpis

Ciekawy głośnik w dobrej cenie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy