0

Chiński producent w bieżącym roku wyodrębnił submarkę Redmi. Dzięki temu zyskaliśmy tak właściwie całą linię urządzeń, które są nazwane po prostu Redmi. Smartfonów oznaczonych tą submarką od początku roku zdążyło zadebiutować co najmniej kilka, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mimo wszystko Xiaomi nie zwalnia i już szykuje dla nas kolejne nowości. Jakiś czas temu miałem okazję pisać na temat Redmi Note 8, dzisiaj przyszła na model budżetowy najtańszy z całej rodziny (za wyjątkiem tych oznaczonych jako Go) czyli Redmi 8A. Czym tym razem może nas zaskoczyć najnowszy smartfon chińskiego producenta?

Przede wszystkim co pierwsze się rzuca w przypadku specyfikacji Redmi 8A to pojemna bateria. Mimo wszystko do tej pory nawet w zauważalnie większych modelach czyli Redmi Note 7 czy poprzednich generacjach mieliśmy do czynienia z ogniwami pokroju 4000 mAh, a tutaj w najtańszym modelu mamy mieć baterię 5000 mAh. Oczywiście wynik jest świetny i jeśli faktycznie sam telefon znacząco nie urośnie to myślę, że będziemy mogli się cieszyć nawet z dwóch czy trzech dni ciągłego działania bez ładowania. Zakładając, że będziemy mieć do czynienia z mało energożernym Snapdragonem 439 wraz z 4 GB pamięci operacyjnej RAM wynik ten jak najbardziej będzie możliwy do osiągnięcia.

Jak na razie nie mamy więcej informacji na temat Redmi 8A, jednak powyższej dane już mogą nam nieco wskazywać jak najpewniej będzie wyglądać budżetowiec od Chińczyków.

Źródło: gsmarena.com

Samsung Galaxy M21, M31 oraz M41 z mocniejszymi aparatami

Wcześniejszy wpis

Wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje Redmi Note 8

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy