0

Samsung na przestrzeni ostatnich miesięcy bardzo mocno dba o swoje flagowe smartfony. Jestem w posiadaniu Galaxy S10 już od dobrych kilku miesięcy, a ten prócz standardowych comiesięcznych pakietów zabezpieczeń szykuje dla nas użytkowników smartfonów dodatkowe nowości. Jakiś czas temu pojawił się chociażby nieco odświeżony tryb nocny, a przy okazji łatane są jeszcze błędy, które wykrywają sami użytkownicy telefonów. W przypadku najnowszego urządzenia koreańskiego producenta zanim ten oficjalnie pojawił się sklepowych półkach otrzymał już pierwszą aktualizację.

Sama paczka z danymi waży nieco ponad 300 MB i przynosi ze sobą poprawę aktualnie znalezionych błędów jeszcze na etapie testów wewnętrznych Samsunga. Przede wszystkim poprawiono działanie czytnika linii papilarnych, samego wyświetlacza, a według informacji Koreańczyków Galaxy Note 10 ma robić jeszcze lepsze zdjęcia. Jak na razie trudno zweryfikować czy faktycznie wszystkie te błędy zostały usunięte, ale najpewniej gdy telefon trafi już na sklepowe półki sami użytkownicy zweryfikują czy Galaxy Note 10 jest bez wad.

Jak na razie ruszyła przedsprzedaż tego modelu i pierwsze egzemplarze mają pojawić się rękach użytkowników jeszcze w tym tygodniu, a dokładniej mówiąc 22 sierpnia zostaną wysłane egzemplarze do klientów. Zaopatrzyliście się w swój egzemplarz Galaxy Note 10? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Ciekawy głośnik w dobrej cenie

Wcześniejszy wpis

Motorola Moto G7 Play – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy