0

Koreański producent od pewnego czasu w średniej półce miał spore problemy by dorównać chińskiej konkurencji. Produkty między innymi od Xiaomi czy Meizu biły na głowę wydajnością i możliwościami ich koreańskie odpowiedniki. Dlatego też w bieżącym roku Samsung postanowił w dużej mierze odświeżyć urządzenia ze średniej półki cenowej czego efektem były naprawdę ciekawe urządzenia, które wyróżniały się z tłumu innych średniaków. Z jednej strony mieliśmy poczwórny aparat główny, z drugiej wysuwany automatycznie i dodatkowo obracany obiektyw. Owszem nie wszystkie te rozwiązania były tak tanie jak chińskie urządzenia, ale mimo wszystko wnosiły całkiem spory powiem świeżości do tych linii smartfonów. Widać, że Samsung chce kontynuować swoje podejście i w końcówce bieżącego i kolejnym roku poznamy nową generację smartfonów z linii Galaxy M.

Najnowsze urządzenia będą oznaczone jako Galaxy M21, M31 i M41. Ich częściową specyfikację możecie zobaczyć w poniższej tabelce.

samung galaxy m specyfikacja

Co prawda dużej rewolucji w tych urządzeniach nie można znaleźć, ale z całą pewnością cieszy fakt, że najmocniejszy z tych telefonów otrzyma potrójny główny aparat o matrycy 64 Mpx i 6 GB pamięci operacyjnej wraz z Exynosem 9630. Środkowy model to Galaxy M31 również z potrójnym oczkiem, ale już o matrycy 48 Mpx. Jak sami widzicie liczby te mogą robić wrażenie, najpewniej najmocniejszy czyli Samsung Galaxy M41 będzie konkurować bezpośrednio z nadchodzącym wielkimi krokami Redmi Note 8, który ma mieć aparat o podobnych parametrach.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze stajni koreańskiego producenta. Po przeciekowych informacjach możemy być pewni, że pojedynki w średniej półce cenowej mogą być dla nas konsumentów, klientów niezwykle ciekawe. Jeśli tylko Samsung rozsądnie wyceni linię Galaxy M możemy mieć do czynienia z ciekawym starciem. Co sądzicie o najnowszych propozycjach od Samsunga? Mają rację bytu przy smartfonach Xiaomi czy Meizu?

Źródło: phonearena.com

Oppo Reno2 zostanie pokazany już 28 sierpnia

Wcześniejszy wpis

Redmi 8A z baterią o pojemności 5000 mAh?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy