0

Niby okres ogórkowy w pełni, wydawać by się mogło, że premier i nowości pod koniec wakacji powinno być jak na lekarstwo. Jednak mimo wszystko producenci sprzętu mobilnego nie próżnują. Nieco ponad tydzień temu mieliśmy okazję poznać Samsunga Galaxy Note 10, natomiast możliwe, że już w niedalekiej przyszłości poznamy odpowiedź Xiaomi, co prawda ze średniej półki, natomiast Redmi Note 8 może być hitem sprzedaży.

Marka Redmi została  w bieżącym roku wyodrębniona z marki Xiaomi, dzięki czemu zaczęła żyć własnym życiem. Na przestrzeni tych kilku miesięcy pojawiła się cała masa urządzeń począwszy od budżetowego Redmi Go skończywszy na najmocniejszych urządzeniach czyli Redmi K20 Pro. Jednak jak sami widzicie dobrze kurz nie opadł po premierach tych urządzeń, a Chińczycy szykują dla nas kolejne generacje swoich urządzeń. Na pierwszy ogień idzie Redmi Note 8, o którym jak na razie nie wiemy zbyt wiele, jednak sytuacja ulega poprawie niemal z dnia na dzień. Najnowsze doniesienia sugerują, że model ten został wyposażony w poczwórny główny obiektyw. Jeden z dyrektorów zaprezentował krótki 11 sekundowy filmik prezentujący produkcję najnowszego urządzenia i właśnie czteroobiektywowego aparatu, w którym największym „ficzerem” będzie oczko o matrycy 64 Mpx. Na filmie można dojrzeć, że poszczególne obiektywy są ustawione jeden pod drugim, prócz jednego. Na materiale wideo widzimy również, że przedni obiektyw będzie wysuwany co najpewniej świadczy o tym, że cały przedni front telefonu będzie stanowił wyświetlacz. Na podstawie filmiku powstał render, który może ilustrować bryłę całego urządzenia.

redmi note 8 render

Jeśli tylko Xiaomi zdecyduje się na implementację jednego z mocniejszych średniopółkowych Snapdragonów i cena pozostanie na podobnym poziomie co poprzednika, z całą pewnością Redmi Note 8 odniesie ogromny sukces sprzedażowy.

Jednak czy tak się faktycznie stanie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze stajni chińskiego producenta.

Źródło: pocketnow.com

MIUI 11 tuż za rogiem. Jakich nowości możemy się spodziewać?

Wcześniejszy wpis

Huawei zamierza pokazać P Smart Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy