oppo

Oppo Reno2 zostanie pokazany już 28 sierpnia

Oppo w kwietniu wydało na rynek serię Reno, która stanowi ciekawą alternatywę wśród bardziej popularnych konkurentów. Wyróżnia ją kilka cech, a kluczową z nich jest ciekawy design. Sukces tej rodziny jest na tyle duży, iż marka wypuści niedługo kolejną generację.

Prezentacja kolejnej generacji serii Reno została już oficjalnie zapowiedziana. Marka Oppo oznajmiła, że Reno2 ujrzą światło dzienne już 28 sierpnia. Na miejsce premiery wybrano New Delhi w Indiach. Do tej daty pozostało już niewiele czasu, a zatem czego należy się spodziewać?

oppo

Seria Reno2 nie porzuci dotychczasowego podejścia do designu. Na froncie zagości duży ekran, pozbawiony wcięcia u góry, oraz prawdopodobnie posiadający pogrubioną ramkę dolną. Aparat frontowy zostanie ukryty w „płetwie” – trójkątnym wysuwanym elemencie. Stanowi ona ciekawy wyróżnik stylistyczny, który może przyciągać wzrok na dłuższy moment.

Największe zmiany zajdą natomiast na pleckach. Seria Reno2 ma posiadać na pokładzie poczwórny aparat fotograficzny. Różne średnice obiektywów są dla producenta na tyle ciekawe, że wyeksponowano je na bannerze promocyjnym. Najciekawszą cechą tych aparatów ma być jednak zoom. Seria Reno2 ma posiadać… 20-krotny zoom. Do tej pory zoom 10-krotny był dużym zaskoczeniem, a zatem aż 20-krotne przybliżenie może być ogromnym sukcesem technologicznym. Prawdopodobnie takowe przybliżenie dostanie jeden z modeli w serii.

Jak widzimy Oppo skupia się na możliwościach fotograficznych, podchodząc do tematu na swój sposób. Premiera już niedługo, a więc zobaczymy jak będzie wyglądać taki zoom.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
samsung galaxy s
Samsung Galaxy X smartfonem ze składanym ekranem?