oneplus

Nowy SmartTV od OnePlus nadchodzi!

OnePlus po zagarnięciu sobie kawałka rynku smartfonowego zamierza poszerzyć pole swojego działania. Jakiś czas temu poznaliśmy plan marki na stworzenie SmartTV. Ten ciekawy pomysł może niedługo stać się czymś więcej niż koncepcją.

O pomyśle marki OnePlus na własny telewizor wiadomo było już około rok temu. Wtedy to do sieci trafił raport sugerujący, że firma pokaże swój SmartTV w 2019 roku. Obecne spekulacje oparte na certyfikatach Bluetooth i nienazwanych źródłach sugerują, że taki plan może się niedługo urzeczywistnić.

Według raportu OnePlus pokaże swoje telewizory w ostatnim tygodniu września – między 25 a 30. Produkcją wyświetlaczy ma się zająć TPV Display Technologies Pvt. Ltd. Firma ta nie produkuje wyświetlaczy OLED, lecz mimo to raport nie wyklucza możliwości zastosowania takowego przez OnePlus.

Telewizorów ma być kilka – na rynek trawią modele: 43-calowy, 55-calowy, 65-calowy i 75-calowy. Wszystkie te modele będą zasilane przez system Android. Będą wyposażone w sztuczną inteligencję i asystenta głosowego, lecz nie wiadomo czy będzie to Asystent Google, Alexa czy autorski od OnePlus. Na pokładzie będą również wszelkie funkcje Smart. Takie telewizory mają trafić co najmniej na trzy rynki: USA, Chiny i Indie.

Wygląda na to, że już niedługo na rynek wkroczą ciekawe alternatywy dla produktów od Samusnga czy LG. Premiera wydaje się dość bliska, a więc pozostaje wyczekiwać na pojawienie się nowego gracza w segmencie producentów SmartTV.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Z Pomysłem Na Start