0

Meizu w kwietniu pokazało swojego nowego flagowca, czyli 16s. To całkiem ciekawy model, posiadający kilka cech szczególnych takich jak np. symetryczny ekran pozbawiony notch’a. Z najnowszych informacji wynika, że kolejny flagowy model jest już widoczny na horyzoncie.

Według najnowszych spekulacji przyszły flagowiec będzie kolejną odświeżoną wersją obecnego – będzie się nazywać Meizu 16s Pro. Względem 16s zmieni się kilka cech, które są narzucane przez obecnie panujące trendy.

Głównym punktem zasługującym na uwagę będzie ekran. Będzie to wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED. Jego kluczową zaletą będzie odświeżanie w 90 Hz. Taka częstotliwość wpłynie pozytywnie na wrażenie płynności i szybkości działania. Prawdopodobnie „beznotchowy” kształt ekranu zostanie zachowany.

Wnętrze smartfona nie będzie go zawstydzać na tle konkurencji. Procesorem zastosowanym tutaj ma być lekko podkręcony Snapdragon 855+. Pamięci RAM też nie będzie mało, bo aż 12 GB. Użytkownik na swoje dane dostanie 256 GB szybkiej pamięci w standardzie UFS 3.0. Całość będzie działać pod kontrolą Androida 9.0 Pie z nakładką systemową FlymeOS 8. Smartfon będzie wspierać też szybkie ładowanie 18 W.

Zgodnie z obecną modą smartfon zyska kolejny obiektyw. Będzie to zatem potrójny moduł. Obecne obiektywy o rozdzielczościach 48 Mpx i 20 Mpx pozostaną bez zmian. Nie zniknie też charakterystyczna lampa w kształcie okręgu.

Meizu po raz kolejny wypuści ciekawy model, mogący konkurować w niektórych kwestiach z bardziej popularnymi flagowcami.

Źródło: gsmarena.com

Nowy SmartTV od OnePlus nadchodzi!

Wcześniejszy wpis

MIUI 11 tuż za rogiem. Jakich nowości możemy się spodziewać?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android