0

W dzisiejszych czasach rynek technologiczny darzy nas co raz to nowszymi produktami, o nowej funkcjonalności, ułatwiającymi nasze kolejne codzienne czynności. Bez względu jak bardzo interesujemy się takimi nowinkami ciężko nam wyobrazić sobie życie bez dwóch produktów – smartfona i komputera lub laptopa. W tym newsie skupimy się na tym drugim.

Wielu konsumentów wybiera laptop do codziennych zadań biurowo-rozrywkowych. Te dzisiejsze oferują wiele plusów takich jak: niska waga, dobre podzespoły w niewielkiej obudowie czy niezłej klasy ekrany. Do grona producentów laptopów postanowił powrócić Samsung.

Samsung Galaxy Book S – bo tak będzie się nazywać – według producenta ma być „zmieniającym grę mobilnym urządzeniem komputerowym”. Będzie to ultrabook z ekranem dotykowym w rozmiarze 13,3 cala FHD o klasycznych proporcjach 16:9. Jego waga ma wynieść poniżej 1 kg. Ciekawostką wydaje się być procesor – za pracę tego sprzętu ma odpowiadać Qualcomm Snapdragon 8cx. Dołączy do niego 8 GB pamięci RAM, wraz z 256 GB lub 512 GB dysku na dane. Kolejnym atutem ma być bateria 45 Wh, pozwalająca na działanie komputera przez nawet 23 godziny. Na pokładzie nie zabraknie: czytnika linii papilarnych, głośników sygnowanych marką AKG, oraz Always On Display. Urządzenie będzie oferowane w kolorach Earthy Gold i Grey Mercury. Spekulowana cena ma się zaczynać od około 1000 dolarów.

Nowy laptop od Samsunga zapowiada się na ciekawą propozycję. Najbardziej ciekawi mnie obiecywana wydajność baterii. Po premierze zobaczymy czy były to prawdziwe obietnice.

Źródło: pocketnow.com

Czy Samsung w końcu pokaże Galaxy Home?

Wcześniejszy wpis

Nowy poczwórny aparat od Realme

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy