0

Seria Galaxy tworzona przez markę Samsung z czasem powiększa się o kolejne urządzenia z nowych kategorii. Pomimo oczywistej przewagi smartfonów w tej serii konsumenci mogą wybrać nowe produkty z logo ich ulubionego producenta. Niedługo do portfolio producenta dołączy kolejny produkt.

Samsung postanowił zaatakować kolejny rynek, który do tej pory nie rozrósł się jakoś znacznie. Kolejnym urządzeniem z serii Galaxy będzie… inteligentny głośnik. Galaxy Home został zapowiedziany stosunkowo dawno, bo na premierze Note9. Prace nad tym produktem biegną więc bardzo powoli. Producent zapowiedział jednak, że nie porzucił tego pomysłu, a projekt jest cały czas w fazie udoskonalania. Możemy się zatem spodziewać, że niedługo może ujrzy światło dzienne.

Czym miałby być Galaxy Home? Takowy przypominałby np. HomePod od Apple. Będzie to głośnik wraz z wbudowanym asystentem głosowym (zapewne Bixby), który poszerzałby jego funkcjonalność o inteligentne rozwiązania. Samo sterowanie będzie się odbywać głosowo – dzięki odpowiedniej komendzie będziemy mogli np. ściszyć muzykę, wyszukać coś w internecie itp. W przypadku urządzenia z logiem Samsunga możemy się spodziewać dobrej jakości głośników sygnowanych marką AKG.

Całość zapowiada się zatem na ciekawy gadżet dla fanatyków nowinek technologicznych. Obecnie te urządzenia nie są zbyt popularne. Nie znamy jednak przyszłości – być może po rozbudowie asystentów głosowych o kolejne umiejętności takowe produkty staną się codziennością. Pozostaje tylko czekać na wprowadzanie kolejnych, oraz wykrycie ich potencjału przez klientów.

Źródło: pocketnow.com, gsmarena.com

JBL Tune 120 TWS – recenzja

Wcześniejszy wpis

Samsung wypuści rewolucyjny laptop?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy