0

O najnowszych urządzeniach ze stajni nadgryzionego jabłuszka pisaliśmy niejednokrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Powiem szczerze, że do tej pory wszelkie informacje, newsy nie szczególnie mnie interesowały to ze względu na kilka powodów.

Po pierwsze iPhone’y w 2019 roku nadal będą miały duże notche, z których tak właściwie wszyscy najważniejszy producenci sprzętu mobilnego zrezygnowali już jakiś czas temu. Po drugie aparat, dokładniej mówiąc wyspa na pleckach urządzenia, która wygląda mocno źle, żeby nie powiedzieć fatalnie. Wydawać by się mogło, że iPhone powinien wyznaczać nowe trendy, a widać jak na razie, że tkwi w tym co już wymyślili ludzie do giganta z Cupertino jakiś czas temu.

Mimo tych wszystkich wad, warto zapisać w kalendarzu datę ich prezentacji i premiery. Zawsze prezentacje najnowszych urządzeń Apple’a były dużym wydarzeniem bez względu na to co faktycznie na danym evencie zaprezentowano. Dlatego też zapiszcie datę 20 września 2019 roku, wówczas powinny się pojawić smartfony giganta z logiem nadgryzionego jabłuszka na sklepowych półkach. Najpewniej nie w Polsce, bo nasz rynek najczęściej ma premierę w drugim rzucie, ale państwa Europy Zachodniej powinny się już na ten termin załapać. Skąd w ogóle wyciekła wcześniej wspomniana przeze mnie data premiery? Otóż całą tajemnicę zdradził japoński operator komórkowy – SoftBank.

Nam jak na razie nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne informacje związane z premierą najnowszych smartfonów od Apple. Jesteście zainteresowani zakupem iPhone’a XI? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Sony Xperia 10, czyli próba wyróżnienia z tłumu

Wcześniejszy wpis

Wkrótce poznamy EMUI 10

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy