0

Najbliższe premiery chińskiego producenta zapowiadają się coraz ciekawiej. Tak na dobrą sprawę dobrze nie opadł jeszcze kurz po ostatnich zapowiedziach, a już niedługo będziemy mogli przyjrzeć się bliżej kolejnemu smartfonowi od Xiaomi. Tym razem Xiaomi zdecydowało się na lekkie odświeżenie swojej serii urządzeń dedykowanej graczom, mowa oczywiście o Xiaomi Black Shark, a tak właściwie Black Shark 2 Pro. Model, który na pierwszy rzut oka nie różni się znacząco od poprzednika, ale gdy przyjrzymy się nieco bliżej dojrzymy więcej różnic.

Pierwszą podstawową zmianą w porównaniu do poprzednika to przede wszystkim procesor. Ponownie zagościł Snapdragon 855, lecz tym razem odświeżona wersja z dopiskiem Plus. Jest to przede wszystkim podkręcona wersja zarówno samego procesora jak i GPU, co powinno się przełożyć na lepszą wydajność. Do tego dojdzie jeszcze 12 GB pamięci operacyjnej RAM, a także do 256 GB pamięci wewnętrznej. Pod względem designu tak właściwie prócz niewielkich modyfikacji frontu wyświetlacza nie doświadczymy większych zmian.

W przypadku Snapdragona 855 Plus niestety dla chińskiego producenta parę dni dosłownie wyprzedził go tajwański producent z premierą telefonu dla graczy Asus ROG Phone II, więc Xiaomi Black Shark 2 Pro nie jest pierwszym urządzeniem działającym pod kontrolą tego układu. Najnowszy sprzęt od Chińczyków poznamy już w najbliższy wtorek 30 lipca, więc dosłownie za dwa dni. Kiedy dokładnie model ten trafi na sklepowe półki w Polsce tego nie wiemy. W ostatnim czasie nie musimy zbyt długo czekać na nowości od Xiaomi w naszym kraju, więc liczę, że w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawi się on w sklepach.

Źrodło: pocketnow.com

Xiaomi Mi A3, Redmi 7A oraz Mi Band 4 oficjalnie w Polsce

Wcześniejszy wpis

Huawei Nova 5i Pro oficjalnie. Ten smartfon może trafić do nas jako Mate 30 Lite

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android