vivo nex

Vivo już niedługo pokaże… smartfon przyszłości!

Obecnie moda nakazuje producentom dążyć do osiągnięcia jak największego procentu zagospodarowania frontu ekranem. Jednak mówi się często, że prawdziwe telefony przyszłości w całości będą pokryte ekranem. Dziś dowiadujemy się, że pewien producent ma taki pomysł w bliskich planach.

Ice Universe umieściło ostatnio na Tweeterze pewne zdjęcie dające do myślenia fanatykom technologii mobilnej. Jak twierdzi portal, uchwycony na fotografii szklany panel zostanie zastosowany w modelu Vivo NEX 3. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie forma panelu.

vivo

Jak widzimy jeden szklany element ma okalać całą konstrukcję telefonu, a konkretniej jego cztery ścianki. Taki zakrzywiony panel szkła oznacza pozbawienie ramek bocznych czy korpusu. W takim wypadku należy sądzić, że Vivo planuje stworzyć smartfon z obu stron pokryty ekranem.

Według przecieków ma to być telefon wyciągnięty z wizji przyszłości. W nazwie znajdzie się cyfra 3, ponieważ to trzeci telefon od chińskiego producenta mający ekran po dwóch stronach obudowy. Smartfon nie będzie posiadać żadnych wcięć czy dziur.

Jeżeli taki smartfon stanie się rzeczywistością, Vivo stworzy prawdziwe urządzenie przyszłości. Będzie to model nowoczesny, pozbawiony obecnych mankamentów takich jak notch. Oczywiście to zadanie nie jest łatwe, a konstrukcja wymaga wiele wysiłków i starań.

Uważam jednak, że przy obecnym tempie rozwoju technologii takie urządzenie w niedługim czasie zostanie pokazane. Należy jedynie czekać na spełnienie takiej wizji przyszłości smartfonów.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Temple Run 2 z rekordem