0

Na początku lipca chińska marka Vivo pokazała swój nowy model – Z1 Pro. To urządzenie pasuje do wyższej średniej półki cenowej. To jednak nie koniec nowości na ten miesiąc w portfolio tego producenta. Wygląda na to, że kolejna premiera jest już blisko.

Nadchodzący model od Vivo będzie się nazywać Z5. Do Weibo zostały wrzucone przez menedżera produktu firmy zdjęcia ukazujące ich następny smartfon. Takie wcześniejsze ujawnienie wyglądu telefonu wskazuje na to, iż premiera jest już widoczna na horyzoncie. Smartfon będzie oferowany w kilku odważnych wariantach kolorystycznych – zielonym, niebieskim i fioletowym. Plecki będą prawdopodobnie wykonane ze szkła. Na lewym boku obudowy znajdzie się dodatkowy przycisk aktywujący asystenta Jovi.

Na temat Vivo Z5 wiemy jednak trochę więcej dzięki TENAA. Front smartfona pokryje 6,38-calowy wyświetlacz w rozdzielczości FHD+. Dobrą wiadomością jest jego technologia wykonania matrycy – będzie to AMOLED. W ekranie zostanie również zatopiony czytnik linii papilarnych.

Tylny aparat ma być mocnym punktem tego modelu. Będzie on potrójny. Główny moduł będzie mieć rozdzielczość 48 Mpx, a dołączą do niego dwa obiektywy 8 Mpx i 2 Mpx. Ten ostatni będzie prawdopodobnie czujnikiem ToF.

Całość zapowiada się zatem na kolejny mocny średniopółkowy model w portfolio chińskiego producenta. Oficjalne zdjęcia są znakiem, że na premierę nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Źródło: pocketnow.com

Kto wyprodukuje elastyczne ekrany do iPhone’ów?

Wcześniejszy wpis

Huawei Mate 30 Lite już bez tajemnic

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android