0

Rynek tabletów nie ma się obecnie zbyt dobrze. Te urządzenia nie mają dziś wielu cech, których nie mają smartfony. Telefony staja się co raz większe i niekiedy osiągają wielkości tabletów. Nie przeszkadza to jednak w rozwoju tabletów i tworzeniu kolejnych modeli.

Nowy tablet ma niedługo pokazać Samsung. Będzie to Galaxy Tab S6. Samo urządzenie zapowiada się na mocne urządzenie z dobrym jak na ten segment urządzeń aparatem. Ciekawym pomysłem będzie umieszczenie S-Pen’a na obudowie. Z tyłu po lewej stronie ma znaleźć się specjalnie wyżłobiony rowek na pióro. W tym miejscu S-Pen ma również ładować się bezprzewodowo. Jest to rozwiązanie inne niż w konkurencyjnych iPad’ach, lecz będzie ono utrudniać położenie na stole.

W urządzeniu uwagę ma przykuć aparat tylni. Będzie on podwójny, co nie jest zbyt częste w segmencie tabletów. Aparat będzie mieć konfigurację 13 Mpx + 5 Mpx. Ten drugi – ku wielkiemu zdziwieniu – będzie modułem szerokokątnym.

W urządzeniu ma zabraknąć gniazda słuchawkowego MiniJack 3,5 mm, lecz w zamian za aspekty muzyczne urządzenia zadba marka AKG. Ekran ma mieć przekątną 10,5 cala. Procesor będzie mocnym atutem – będzie to Snapdragon 855. Do kompletu tablet będzie mieć 6 GB pamięci RAM, oraz 128 lub 246 GB pamięci wewnętrznej.

Nowy tablet od Samsunga będzie zatem dobrą propozycją w dziale.

Źródło: pocketnow.com

Nokia niedługo zaprezentuje modele 7.2 i 6.2

Wcześniejszy wpis

Netflix jednak wprowadzi tani abonament na smartfony

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android