0

Premiera kolejnych modeli od Nokii zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już co raz więcej o nadchodzących smartfonach średniopółkowych fińskiej marki. Niedawno w sieci pojawiła się kolejna garść informacji. Co zatem zamierza pokazać Nokia?

Omawiane dziś modele będą należeć do klasy wyższej średniej. Jest tam w ostatnim czasie dość tłoczno, gdyż to bardzo popularny segment wśród konsumentów. Wiadomości, które pochodzą od Nokiapowerusers, mówią , że Nokia 6.2 i 7.2 zostaną wprowadzone najpierw na rynek chiński w sierpniu lub wrześniu. Wskazuje to, że premiera Nokii 6.2 i 7.2 nastąpi już niedługo.

Więcej informacji zostało ujawnione już o modelu 6.2. Ten ma otrzymać design dobrze nam już znany – front będzie posiadał podbródek i notch w kształcie kropli. Bardziej ciekawy może być tył, gdyż aparaty mają być wkomponowane w okrągłą obudowę. Pod nią znajdzie się czytnik linii papilarnych.

Specyfikacja zastosowana w Nokii 6.2 będzie dobra w swojej klasie. Procesorem będzie Qualcomm Snapdragon 660. Dzięki całkiem mocnemu chipowi i czystej wersji Androida 9.0 Pie smartfon będzie działać szybko i sprawnie.

Najciekawiej zapowiada się jednak aparat. Główny czujnik będzie mieć rozdzielczość 48 Mpx, a będzie to obiektyw marki Carl Zeiss. Dodatkowy moduł będzie mieć pole widzenia 120˚. Dobrze zapowiada się też bateria 3,500 mAh z szybkim ładowaniem 18 W.

Należy dodać, że model 7.2 ma być bliźniaczo podobny z zewnątrz do 6.2. Jego zdjęcie w pokrowcu zostało umieszczone w sieci. Zatem nowe modele od Nokia będą kolejnymi dobrymi modelami w średniej klasie.

Źródło: gizchina.com

Motorola One Action już niedługo

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Tab S6 z ciekawym miejscem na S-Pen

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android