0

Motorola One Vision, której test jest już dostępny na naszym portalu, stała się jedną z lepszych propozycji w swojej półce cenowej. Jest to dobry średniak, który wygląda na droższy niż w rzeczywistości jest. Tegoroczna seria One nie jest jeszcze kompletna – dziś dowiemy się więcej o kolejnym modelu.

Omawiany dziś smartfon to Motorola One Action. Według wcześniejszych spekulacji ma być bardzo podobny do One Vision. Najwyraźniej tak będzie i dostanie tylko jeden dodatek. Ten smartfon wydaje się być bliski premiery. Niedawno uzyskał certyfikat systemu Android od Google i został wymieniony na liście Enterprise spółki. Zatem nowa Motorola jest już bliska ujrzeniu światła dziennego.

Przypomnijmy sobie co wiemy o One Action. Front pokryje wielki ekran 6,3 cala w proporcjach 21:9 o rozdzielczości FHD+. Tutaj aparat frontowy ukryty zostanie w dziurce w lewym górnym rogu. Taki pomysł nadal wygląda bardzo nowocześnie.

Wnętrze nowej Motoroli nie ulegnie wielkiej zmianie. Znajdziemy w niej procesor Samsung Exynos 9609. Całkiem wydajny układ będzie wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Użytkownik dostanie do dyspozycji 128 GB pamięci na dane.

motorola

Aparat ma być jedynym czynnikiem odróżniającym One Action od One Vision. Tutaj Motorola zastosuje moduł potrójny. Dodatkowy obiektyw będzie szerokokątny, a jego pole widzenia wyniesie 117˚. Mówi się również, że główny moduł ulegnie zmianie, a jego rozdzielczość wyniesie 12,6 Mpx.

Całość będzie więc równie ciekawa i kusząca w swojej klasie. Jeżeli cena będzie na dobrym poziomie to kolejna Motorola zostanie ciepło przyjęta przez rynek.

Źródło: gsmarena.com

Czy Huawei pokaże własny Smart TV?

Wcześniejszy wpis

Nokia niedługo zaprezentuje modele 7.2 i 6.2

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android